Участь студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» і викладачів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у Днях Кар’єри ЄС 2023

08.11.2023 | 14:24

Упродовж жовтня 2023 року студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та професорсько-викладацький склад Кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом ЛНУ ім. І.Франка Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ Львівський національний  узяли участь у Днях кар’єри ЄС 2023, що відбувались уже всьоме у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка.

У рамках заходу здобувачі освіти та викладачі взяли участь у панельній дискусії на тему «Професійний розвиток та європейська інтеграція», де ознайомились із тенденціями на ринку праці і процесами європейської інтеграції,  основними знаннями та навичками молодих фахівців в умовах євроінтеграції,  освітніми та професійними можливостями для української молоді в політиках та програмах ЄС та із історіями кар’єрних успіхів молоді й розвитку бізнесу за підтримки ЄС.

Студентство також активно долучилось до вирішення практичних кейсів у низці професійних тренінгів («Мистецтво публічних виступів»; «Лідерство. Роль лідера в умовах кризи»; «Інструменти розвитку працівників в міжнародній компанії»; «Подолання стереотипів в освіті») від практиків у сфері публічного управління та успішних підприємців.

Результатами участі студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Днях Кар’єри ЄС 2023 стало удосконалення теоретичних знань та практичних навичок у сфері публічного адміністрування та управління бізнесом та отримання сертифікатів за участь у заході після успішного проходження тестових завдань.

Висловлюємо подяку п. Ірині Сновидович та Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ імені Івана Франка!

Вдячні ЗСУ за можливість приймати участь у таких заходах!

Публічне управління та адміністрування)

kaf_public_administration

#покоління_освічених_та_вільних

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом