Участь студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» у вебінарі «Перевірка оборотно-сальдової відомості так, як її перевірив би фінансовий директор»

05.04.2023 | 08:48

3 квітня 2023 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Шевчук, Оксана Васьків та студенти групи УФЕ-31с ОП «Інформаційні технології в бізнесі» прийняли участь в онлайн вебінарі «Онлайн-школи бухгалтерії AVS» на тему «Перевірка оборотно-сальдової відомості так, як її перевірив би фінансовий директор».

Розглянуті на онлайн зустрічі питання охоплювали широкий спектр контрольних позицій, які є першочерговими для фінансового директора при перевірці оборотно-сальдової відомості, а саме перевірка:

• «великих (=значущих) цифр»;
  • типових «проблемних» місць, які потребують постійного контролю;
  • маржинальності, а також де її шукати в обліку?;
  • формування фінансового результату в обліку:
    • рахунки обліку доходів (7 клас);
    • рахунки обліку витрат (9 клас);
    • рахунок обліку витрат на виробництво (23) та загальновиробничих витрат (91);
    • рахунки обліку фінансового результату (рахунок 79 та його субрахунки).

Програма онлайн майстер-класу була корисною для удосконалення навчальної програми дисципліни «Інформаційні системи в управлінні», що читається для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» на третьому році навчання.

Спікерка онлайн вебінару – Катерина Янишева, експерт «Онлайн-школи бухгалтерії AVS».