Участь студентів групи УФП-31с освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом» у тренінговій та менторській програмі В.Г.О.Р.У. Львівського обласного молодіжного центру

04.04.2023 | 10:35

Студентки групи УФП-31с спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом» кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Боднарук Надія та Берник Тетяна приймають активну участь у тримісячній волонтерській, тренінгово-менторській програмі В.Г.О.Р.У. (Волонтерський гурт організації розвитку і управління), що організована Львівським обласним молодіжним центром та розпочалась 25 лютого 2023 року

Це проєкт, спрямований на розвиток молоді у сфері проектного менеджменту, у якому взяло участь 20 учасників, серед яких і представниці освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом». У рамках програми, вже протягом перших трьох тижнів відбувся ряд навчальних активностей та зустрічей зі спікерами, що ознайомили учасників тренінгової програми із проєктним менеджментом, комунікацією, сферою smm, фандрейзингом та особливостями роботи в команді. Також учасники програми В.Г.О.Р.У. змогли спробувати себе у волонтерській діяльності в БУРчику та Домівці врятованих тварин.

Здобувачки вищої освіти Боднарук Надія та Берник Тетяна також почали працювати над власними проєктами в командах: розробляли ідеї проєктів, складали план реалізації та визначали необхідні ресурси. В рамках програми відбулось ознайомлення із молодіжними громадськими організаціями Львова, такими як ФРІ, УАЛ, УСС та УВС, які поділилися своїм досвідом та можливостями, що вони надають для активної молоді, яка прагне впливати на стан подій в сучасному суспільстві.

Впродовж березня-квітня команди продовжують працювати над своїми проєктами та втілювати їх в реальність у молодіжному центрі, генерувати нові ідеї, організовувати події, долати виклики та пізнавати громадський сектор.

Бажаємо учасникам програми В.Г.О.Р.У. успіхів у втіленні проєктів в життя!

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом

#університет #university #PublicAdministration #public_administration_business_management #публічнеуправліннятаадміністрування