Участь науковців Факультету у круглому столі «Науково-освітня дипломатія: нові виклики і завдання»

14.06.2022 | 17:32

📅14 червня 2022 р. завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірина Шевчук взяла участь у роботі круглого столу «Науково-освітня дипломатія: нові виклики і завдання», організованого ГО «Національна академія наук вищої освіти України». Його учасники обговорили широке коло питань, зокрема щодо:

📍 модернізації вищої освіти в умовах вторгнення росії на територію української держави;

📍 створення умов для ефективної діяльності науково-педагогічних працівників у період війни;

📍 організації психологічного супроводу учасників освітнього процесу у вищій школі в умовах воєнного стану в Україні;

📍 удосконалення системи управління вищою освітою України;

📍 реалізації права на доступ до вищої освіти у рамках вступної кампанії 2022 р.;

📍 популяризації можливостей здобуття іноземцями вищої освіти в Україні;

📍 налагодження міжнародного наукового співробітництва в умовах сьогодення.

📑 Виявлення та моніторинг існуючих і потенційних соціально-економічних викликів для вищої освіти України в умовах воєнного стану, своєчасне вжиття заходів щодо їх попередження та протидії – ключові завдання держави та органів влади, на яких у своїй доповіді наголошувала Ірина Шевчук.