Участь кафедри фінансового менеджменту у Звітній конференції Університету

09.02.2024 | 11:06

7-8 лютого 2024 р. відбулися секційні засідання кафедри фінансового менеджменту в рамках проведення Звітної наукової конференції у Львівському національному університеті імені І. Франка. Засідання проводились в очному форматі. Такий формат наукових заходів сприяє не лише активному обговоренню емпіричних проблем, але й пошуку спільних рішень для їх розв’язання шляхом живого спілкування, обміну досвідом та кейсів корисної інформації. Наукові дослідження науково-педагогічних працівників кафедри виконуються в межах наукової теми «Модернізація фінансової системи України: тенденції та пріоритети» (науковий керівник д.е.н., професор кафедри фінансового менеджменту ЛНУ ім. І.Франка Ситник Н.С., номер державної реєстрації 0121U110244, термін виконання 2021-2025 рр.). Тематика доповідей стосувалися вирішення актуальних проблем розвитку фінансової системи нашої держави в період війни та її відновлення вже у повоєнний період.

Теми доповідей учасників 1 секції:

1. Про підсумки наукової роботи кафедри фінансового менеджменту у 2023 році та завдання на 2024 рік. Проф. Ситник Н.С.
  2. Тенденції на ринку іпотечного кредитування та можливості його становлення в сучасних умовах. Доц. Блащук-Дев’яткіна Н.З.
  3. Вирівнювання диспропорцій розвитку територіальних громад в умовах війни. Проф. Ватаманюк-Зелінська У.З.
  4. Діджиталізація митного регулювання міжнародних перевезень. Доц. Голинський Ю.О.
  5. Фінансова інклюзія на ринку фінансових послуг. Доц. Гринчишин Я.М.
  6. Вплив цифровізації на митні процедури в сучасних умовах функціонування митної системи України. Доц. Дубик В.Я.
  7. Маркетингове забезпечення реалізації нерухомості під час воєнного стану. Доц. Завальницька Н.Б.
  8. Фінансова самодостатність територіальних громад в умовах воєнного стану. Доц. Західна О.Р.
  9. Вплив ринку праці на фінансові ринки. Доц. Клепанчук О.Ю.
  10. Основні проблеми фінансового моніторингу в Україні. Доц. Круглякова В.В.

Теми доповідей учасників 2 секції:

1. Форми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу України в період війни. Проф. Назаркевич І.Б.
  2. Функціонування ринку автотранспортного страхування в умовах воєнних ризиків. Доц. Попович Д.В.
  3. Банківська система України в умовах воєнного стану. Доц. Петик Л.О.
  4. Розвиток банківського сектору в умовах воєнного стану. Доц. Смолінська С.Д.
  5. Проблеми формування та реалізації сучасної фінансової політики України. Доц. Татарин Н.Б.
  6. “Зелені” та цифрові рішення в процесах ревіталізації. Доц. Сич О.А.
  7. Тенденції розвитку дистанційного банківського обслуговування в Україні. Проф. Шушкова Ю.В.
  8. Проблеми фінансування бізнесу в умовах війни. Доц. Ясіновська І.Ф.