Участь кафедри фінансового менеджменту у Звітній конференції

08.02.2022 | 17:22

7-8 лютого 2022 р. відбулися робочі засідання секцій звітної конференції, яка традиційно щороку відбувається на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені І. Франка. Під час двох засідань обговорювалось широке коло питань, пов’язаних із реформуванням та модернізацією фінансової системи України, тенденціями й пріоритетами її розвитку. Дослідження професорсько-викладацького складу кафедри проводяться у рамках виконання однойменної наукової теми №0121U110244 (2021-2025рр.), керівник проф. Ситник Н.С. На конференції було представлено доповіді:

1. Адміністративно-фінансова децентралізація в Україні: нормативно-правовий аспект. Проф. Ситник Н.С
  2. Стан фінансування молодіжного будівництва в Україні. Доц. Блащук-Дев’яткіна Н.З.
  3. Фінансове забезпечення інфраструктурних проєктів розвитку територій. Проф. Ватаманюк-Зелінська У.З.
  4. Використання інструментів проектного менеджменту в процесі стратегічного управління митних органів. Доц. Голинський Ю.О.
  5. Превентивна реструктуризація як інструмент захисту бізнесу в кризових ситуаціях. Доц. Гринчишин Я.М.
  6. Тенденції розвитку світової торгівлі в умовах пандемії  Covid-19. Доц. Дубик В.Я.
  7. Репутаційні втрати: небезпеки та можливості уникнення. Доц. Завальницька Н.Б.
  8. Проблеми формування та розширення фіскального простору територіальних громад. Доц. Західна О.Р.
  9. Реструктуризація зовнішніх боргів України в період пандемії. Доц.  Клепанчук О.Ю.
  10. Зовнішній державний борг України: сучасний стан та можливості його скорочення. Доц. Круглякова В.В.
  11. Прикладні аспекти цифровізації системи фінансових відносин. Доц. Назаркевич І.Б.
  12. Деякі аспекти врегулювання національного страхового ринку. Доц. Попович Д.В.
  13. Ризики банківської діяльності в умовах економічної нестабільності. Доц. Петик Л.О.
  14. Особливості брендингу в підприємницькій діяльності. Доц. Смолінська С.Д.
  15. Модернізація фінансового ринку України в умовах пандемії Covid-19. Доц. Татарин Н.Б.
  16. Інструменти регіонального розвитку: досвід ЄС для України. Доц. Сич О.А.
  17. Управління ризиками фінтех компаній. Доц. Слобода Л.Я.
  18. Фінансовий механізм розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Проф. Шушкова Ю.В.
  19. Фінансовий стан малих підприємств в Україні: проблеми, тенденції, перспективи. Доц. Ясіновська І.Ф.