Участь доцента кафедри обліку, аналізу і контролю у міжнародному освітньому заході

07.08.2023 | 23:13

Доцент кафедри обліку, аналізу і контролю Людмила Петришин отримала сертифікат учасника онлайн тренінгу, який був проведений (6-7 липня) в рамках проекту Еразмус + (PAGOSTE) на тему: «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ТА ДУАЛЬНА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В НІМЕЦЬКОМОВНИХ КРАЇНАХ: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ».

Організатором заходу виступили Університет Констанца (Німеччина)та Віденський університет економіки та бізнесу. Тренінг було проведено в онлайн форматі на платформі ZOOM. Цільова аудиторія була представлена викладачами та управлінцями закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.

Дякуємо організаторам міжнародного освітнього заходу за запрошення і сподіваємось на подальшу співпрацю щодо підтримки навчальної та академічної мобільності, проєктів і партнерства!