СВЯТКУЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЮ

19.05.2021 | 10:17

18 травня 2021 студенти та викладачі кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу провели виховну годину, присвячену   МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ МУЗЕЇВ. Щорічно, починаючи з 1977 по всьому світу 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Цей день є приводом для підвищення обізнаності про те, наскільки музеї важливі у розвитку суспільства. Консультативний комітет ІСОМ організовує тему цієї події, що, враховує велику кількість країн. Це свято триває день, вихідні, тиждень або навіть місяць. Для події у 2021 році Міжнародна рада музеїв ІСОМ затвердила тему: «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення». З цієї нагоди студенти групи УФП-31с. (куратор Бобко Л.О.) підготували цікаву інформацію про роботу музеїв міста Львова. Зокрема, староста групи Вовк Вікторія розповіла про традиції Львівського природничого й історичного музеїв, а студентка Трачук Анна ознайомила присутніх із цікавим програмами на святкові дні, зокрема: Державний меморіальний музей Михайла Грушевського – «Селфі в президентському саду», музей історії релігії – Відкриття банерної виставки «Крим. Народ. Історія. Сьогодення», Національний музей імені митрополита Андрея Шептицького – музейний квест «Дари митрополита» та майстер-клас з гравюри, Палац Потоцьких –  «У світі замків і палаців: як жили лицарі і дами у давнину» та ін. Доповідачі відмітили, що сьогодні музеї стали осередками духовного відродження та національно-патріотичного виховання молоді.