Студенти кафедри фінансового менеджменту обговорили проблеми митної політики та міжнародних фінансових відносин України в умовах воєнного стану

30.11.2023 | 21:23

30 листопада відбувся студентський круглий стіл на тему «Митна політика України в контексті фінансової безпеки», організований Науково-практичним гуртком митної справи (кафедра фінансового менеджменту, керівник – доц. Голинський Ю. О.)

Студентами було підготовано низку цікавих науково-практичних доповідей. Зокрема, щодо впливу переходу до режиму керованої гнучкості валютного курсу на фінансову безпеку держави, особливостей митного оформлення товарів в умовах воєнного стану, а також щодо боротьби з митними правопорушеннями.

Учасники мали змогу обговорити вплив повномасштабної війни на митну безпеку держави та валютний курс, а також торкнулись питання наближення митного законодавства до норм Європейського Союзу.

За результатами заходу буде видано електронний збірник тез доповідей та матеріалів круглого столу.