Студенти-фінансисти відвідали ДПС у Львівській області

16.09.2021 | 20:36

В рамках співпраці кафедри фінансового менеджменту з роботодавцями, студенти 4-го курсу освітньої програми “Фінанси, митна та податкова справа” разом з доц. Сич О.А. відвідали Державну податкову службу у Львівській області. Таким чином вони долучились до Дня відкритих дверей, який організувало управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу ГУ ДПС у Львівській області для студентів вищих навчальних закладів.

Під час зустрічі студенти отримали інформацію щодо напрямків роботи структурних підрозділів, їх основних завдань та функцій; організації проходження виробничої та переддипломної практик; порядку стажування молоді; умов праці посадових осіб, режиму роботи та порядку вступу на державну службу. На завершення студенти взяли участь в екскурсії та познайомились з роботою Центру обслуговування платників. Такі зустрічі поглиблюють практичні знання студентів з податкової справи, а спільні лекції, що стали доброю традицією на кафедрі фінансового менеджменту та до яких залучаються провідні фахівці ДПС, дозволяють сформувати кваліфікованого фахівця у сфері фінансів, митної та податкової справи.