Студентський науковий семінар «Сучасні управлінські і соціально-економічні аспекти розвитку держави»

13.10.2021 | 23:38

13 жовтня 2021р.

Викладачі кафедри економіки та публічного управління спільно зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня провели науковий семінар. Тема семінару: «Сучасні управлінські і соціально-економічні аспекти розвитку держави». Із доповідями виступили 15 здобувачів вищої освіти.

Доповідачі цікаво та креативно презентували підготовлений інформаційний матеріал. Студенти змістовно відповідали на запитання, активно обговорювали актуальні проблеми розвитку держав в сучасних умовах. Учасники семінару дискутували на теми: економічної безпеки, міжнародного співробітництва, розвитку та діджиталізації бізнесу, демократизації управління та розвитку електронного урядування.

Доповідачі

• Бондаренко Анна (група УФЕ- 21с): «Австралія, її економіка, управління та відносини з Україною»
  • Гром Єлизавета (група ФФУ- 21с): «Соціально-економічний розвиток Китаю»
  • Ділай Віталій (група ФФУ- 21с) «Міжнародні економічні відносини України з Канадою»