СТУДЕНТСЬКА ДИСКУСІЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ» КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

08.03.2023 | 11:06

2 березня 2023 року відбулась студентська дискусія наукового гуртка «Державотворець» кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом на тему: «Формування позитивного іміджу органу публічної влади в умовах європейської інтеграції України». Організаторами та модераторами заходу були науковий керівник гуртка «Державотворець» доц. Решота О. А. та староста наукового гуртка, студентка групи УФП-31с Надія Боднарук.

Необхідність формування позитивного іміджу органів публічної влади  зумовлена викликами сучасності, євроінтеграційним вектором розвитку України та необхідністю встановлення ефективного діалогу між державними установами та громадянами задля поглиблення процесів демократизації та забезпечення публічності влади.

У рамках студентського обговорення наукового гуртка «Державотворець» було розкрито теоретико-прикладні питання формуванні іміджу органу публічної влади, розглянуто механізми формування, іміджеву структуру та сучасні інструменти реалізації іміджевої стратегії публічної влади та бізнес-організації.

Своїми науковими доробками, здійсненими на основі аналізу іміджевої стратегії публічної установи на прикладі Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Товариства з обмеженою відповідальністю «Євролекс-Львів», поділились студенти групи УФП-31с Боднарук Надія, Мельник Назарій, Очич Христина, Бачик Вікторія та Кормило Марія.

До обговорення дискусійних питань долучився професорсько-викладацький склад кафедри публічного управління та адміністрування та здобувачі вищої освіти ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом.

Висловлюємо подяку усім учасникам за плідну дискусію та ґрунтовні доповіді!

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом

#університет #university #PublicAdministration #public_administration_business_management #публічнеуправліннятаадміністрування