Стажування викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики на тему «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти»

02.05.2023 | 12:16

З 15 березня по 19 квітня 2023 р. завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, гарант освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» Ірина ШЕВЧУК пройшла курс з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти», організоване ГО «Прогресильні».

Серія онлайн-зустрічей проходила у різних форматах (лекції, Public talk, дискусії, тренінги), на яких спікери, серед яких представники ЗВО України, експерти освітньої царини, зовнішні стейкголдери (представники роботодавців, рекрутингових агенцій) висвітлили такі важливі теми як:

• Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація
  • Як спроєктувати якісну освітню програму
  • Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices
  • Методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних
  • Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?
  • Long life learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?
  • Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток
  • Наука, як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста
  • Інклюзивна освіта.

Здобуті знання та практичні навики сприятимуть вдосконаленню освітніх програм «Інформаційні технології в бізнесі» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка», а також будуть впроваджені у навчальний процес.