Співпраця з стейкхолдерами: онлайн реалізація навчального процесу (лабораторні роботи) в системі Bjet на базі платформи Odoo

11.11.2021 | 17:04

Кафедра цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках навчальної дисципліни «Автоматизація бізнес-процесів» (автор курсу Оксана Васьків), яку вивчають студенти освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» (групи УФЕ-21с) вибудовує нові стосунки з партнерами: роботодавці в якості стейкхолдерів (BJetPro – українська компанія, яка на базі платформи Odoo розробила рішення для управління бізнесом в Україні – Bjet) залучаються до організації навчального процесу (лабораторних робіт).

Така співпраця вдало поєднує знання економічної логіки бізнес-процесів з навиками програмування, щоб опанувати такий корисний інструмент як Odoo для автоматизації, аналізу і управління бізнес-процесами.