Співпраця із стейкхолдерами за ОП “Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах”

13.06.2022 | 14:29

27 травня студенти факультету управління фінансами та бізнесу, а саме програми «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах» (кафедра економіки та публічного управління) мали можливість уперше презентувати свої командні проєкти.

З менторами працювали студенти другого курсу та частина третьокурсників.

Всього на розгляд журі було представлено 6 проєктів: команди розробили програми для підтримки морального здоров’я та добробуту працівників, досліджували розвиткове середовище компаній і плани індивідуального професійного розвитку, займалися програмами пcихологічної підтримки під час війни та організацією гібридної роботи в компанії.

На велику подяку заслуговують чудові ментори, які знайшли час для роботи зі студентами у буремні місяці після початку війни: Дмитро Фролов (FareHarbor); Constantine Mizgirov (ПУМБ); Ірина Вірга (SoftServe); Марія Дребот (JustAnswer Ukraine); CathaRina Lebedynska (HR, кар’єрний консультант); Ihor Kurii (EVNE Developers).

Оцінити проєкти та надати фідбек студентам Кластер запросив кращих фахівців HR напряму, зокрема співавторів бакалаврської програми HR Management: Nataliya Kuba (Center of Learning Excellence SoftServe), Наталія Колядко (Head of People, EPAM Ukraine), а також Ostap Malaniuk (devabit) та Марія Іщенко (HR в R&D EPAM Ukraine).

Дякуємо менторам та журі за співпрацю!