Співпраця із стейкхолдерами та роботодавцями. Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у Міжнародному ІТ-форумі «BIT-2023»

25.05.2023 | 09:28

24 травня 2023 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина ШЕВЧУК та Оксана ВАСЬКІВ були учасниками Міжнародного ІТ-Форуму «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» (BIT-2023).

Це унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення, неповторною атмосферою та збирає найкращих представників ІТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

Під час форуму викладачі та відомі спікери обговорювали:

• сучасні рішення для інтелектуальної обробки документів;
  • досвід ESET у протистояннi сучасним загрозам та кiбератакам;
  • необхідність відмови від російського ПЗ (куди переходити і скільки це коштує);
  • види сучасних накопичувачів інформації;
  • як не помилитись з вибором хмарного провайдера;
  • інтерактивні рішення для внутрішньої та зовнішньої комунікації;
  • сучасні тренди у створенні цифрових робочих місць (digital workplace);
  • платформи для керування додатками у сучасному гібридному та мультихмарному світі;
  • критерії вибору CRM;
  • нові виклики та можливості ChatGPT.

Питання та проблеми, що висвітлювались на даному форумі стануть корисним кейсом для обговорення зі студентами освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» можливостей для цифрової-трансформації бізнес-процесів та організації цифрових робочих місць членів команди, які працюють у різних місцях та використовуватимуть інструменти для віддаленої співпраці та комунікації.

Це була чудова можливість обговорити підготовку молодої генерації фахівців  економічного профілю з ІТ-компетентностями за освітніми програмами кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики спеціальності 051 «Економіка», напрями співпраці з Університетом та освітні програми кафедри.