Семінар до Дня Української Державності: «Романовичі – українські королі і великі князі»

29.07.2022 | 20:45

28 липня 2022 р. до Дня Української Державності викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики провели семінар на тему: «Романовичі – українські королі і великі князі». Розглянутий на семінарі історичний період охоплює часи правління гілки Волинських Мономаховичів із династії Рюриковичів, які володарювали у Галицько-Волинському князівстві – від Данила Галицького до Юрія-Болеслава Тройденовича (Юрія ІІ).  Представлені викладачами кафедри життєписи цих українських правителів добре показують, що й після розпаду Київської Русі внаслідок монголо-татарської навали продовжило своє існування таке державне утворення, як Галицько-Волинське князівство. Воно відігравало значну політичну роль у Європейському світі, а його правителі породичалися з багатьма європейськими династіями та були королями – Данило Галицький і Юрій І – або мали титул Великих князів.