Секційне засідання кафедри державних та місцевих фінансів у рамках Звітної наукової конференції університету

13.02.2019 | 13:40

7-8 лютого 2019 р. на кафедрі державних та місцевих фінансів відбулися секційні засідання у рамках проведення традиційної звітної конференції у Львівському національному університеті ім. І.Франка. Із доповідями виступили працівники кафедри та аспіранти, презентуючи свої наукові здобутки за підсумками 2018 року. Так як основними завданнями науково-дослідної роботи кафедри є забезпечення органічної єдності змісту освіти і досягнень сучасної економічної науки й передових технологій, використання їх у навчальному процесі, – то тематика доповідей була тісно пов’язана із спеціальністю кафедри («Фінанси, банківська справа та страхування») та її спеціалізаціями («Фінанси, митна та податкова справа» та «Управління фінансами та правове забезпечення бізнесу»). В межах секційних засідань представлено доповіді:

1. Про підсумки наукової роботи кафедри державних та місцевих фінансів у 2018 р. та завдання на 2019 р. Ситник Н.С.
  2. Сучасні проблеми конкурентоспроможності українських банків. Доц. Блащук-Дев’яткіна Н.З.
  3. Застосування заходів фіскальної консолідації для подолання економічної кризи. Доц. Бугіль С.Я.
  4. Регулювання земельних відносин в Україні за умов децентралізації. Проф. Ватаманюк-Зелінська У.З.
  5. Міжнародний досвід управління митними ризиками та можливості його використання в Україні. Доц. Голинський Ю.О.
  6. Процесний підхід до визначення фінансової кризи підприємств. Доц. Гринчишин Я.М.
  7. Особливості фінансового управління у зовнішньоекономічній діяльності. Доц. Дубик В.Я.
  8. Маркетингове забезпечення зростання показників результативності продажу. Доц. Завальницька Н.Б.
  9. Бюджетна безпека як важливий критерій формування та функціонування бюджетної системи України. Доц. Західна О.Р.
  10. Основні шляхи підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності України. Доц. Клепанчук О.Ю.
  11. Фінансова донорська підтримка як інструмент стимулювання інноваційної діяльності в Україні. Доц. Круглякова В.В.
  12. Організація обліку виробничих витрат на підприємствах малого бізнесу. Доц. Нагорнюк О.П.
  13. Стратегічні вектори розвитку страхового ринку України на сучасному етапі. Доц. Попович Д.В.
  14. Ключові виклики кредитного ринку України. Доц. Петик Л.О.
  15. Державна підтримка розвитку малого та середнього бізнесу. Доц. Смолінська С.Д.
  16. Актуальні проблеми функціонування фінансово-кредитної системи України та можливі шляхи їх вирішення. Доц. Татарин Н.Б.
  17. Промислова політика держави в контексті ревіталізації. Доц. Сич О.А.
  18. Державне регулювання процесів реіндустріалізації національної економіки. Доц. Шушкова Ю.В.
  19. Ефективність адміністрування податку на додану вартість в Україні. Проф. Ярема Я.Р.
  20. Проблеми фінансування розвитку малого підприємництва в Україні та джерела його фінансової підтримки. Доц. Ясіновська І.Ф.

Із презентованими результатами наукової роботи кафедри державних та місцевих фінансів за підсумками 2018 року можна ознайомитися тут. В подальшому науково-дослідна робота викладачів кафедри спрямовуватиметься на підвищення якості та інноваційної складової наукових досліджень, збільшення кількості наукових розробок, що мають міжнародне визнання; активне залучення та стимулювання припливу творчої молоді в науку та освіту; публікацію результатів наукових досліджень у міжнародних фахових виданнях з можливістю подальшого цитування.