ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ: СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВО-ДЕРЖАВОТВОРЧИЙ ПРОЦЕС

29.08.2022 | 15:56

Незважаючи на літній період, який жорстко затьмарюється повномасштабним військовим вторгненням держави-анексора, все ж не припиняється творча робота із поглиблення набутих знань за спеціалізацією «Публічне адміністрування та управління бізнесом». Зокрема, активні члени кафедрального студентського гуртка «Державотворець» факультету управління фінансами та бізнесу прийняли дієву участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Modern world trends in the development of economics, accounting, finance and law» (Полтава). Конференція об’єднала зусилля біля двох десятків навчальних та наукових установ із актуальних проблем національного господарства й економічних відносин, менеджменту і логістики, страхування й фінансів. Окрема секція була відведена й проблемним аспектам публічного управління та адміністрування. Саме через дану секцію пройшли доповіді членів гуртка «Державотворець» під науковим керівництвом професора, доктора економічних наук Карпінського Б.А. з узагальнюючим спрямуванням на розвиток державотворчого патріотизму нації. Творчі здобутки студентів вже 3 курсу (бакалаврат) Кормило Марії, Тимофтевича Ярослава та 2 курсу магістратури: Дерев’янко Вікторії, Очковської Юлії, Гончарова Антона опубліковано і в збірнику тез конференції.

Участь у таких наукових заходах дозволяє студентам визначати пріоритети і перспективи подальших наукових пошуків із проблематики публічного адміністрування та управління бізнесом, підвищувати власний навчально-науковий рівень, адаптувати теоретичні підходи до практики, здобути життєвий досвід донесення поглядів до спільноти. Зокрема, доповідачі-магістранти отримали можливість провести апробацію своїх досліджень, які вони у розширеному вигляді синтезують у магістерській роботі, а випускник спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Пфістер Дмитро (нині працівник Львівської міської ради) напевне у цілеспрямованих наукових розробках за проблематикою особливостей сучасного державотворення й формування Smart-урбаністики.

Активно відпочиваймо й творчо працюймо в інтересах перемоги!