Проведення для студентів групи УФО-11с організаційних бесід порадником групи доцентом Лободою Н.О.

21.09.2022 | 23:12

19 вересня 2022 р. доцент Лобода Н.О. – порадник групи УФО-11с з нагоди початку нового навчального року провела для першокурсників організаційну бесіду на теми:

• Технічна консультація щодо використання навчальної платформи Теаms;
  • Правила користування бібліотекою;
  • Правила внутрішнього розпорядку в ЛНУ ім. Івана Франка;
  • Права та обов’язки мешканців гуртожитку.

Проведено анкетування серед студентів, інформування про особливості навчання в умовах військового стану, організації навчання в онлайн та офлайн режимі, ознайомлення студентів з навчальними дисциплінами 1-го семестру 2022/2023 н.р., обрання старости.

20 вересня 2022 р. порадник групи УФО-11с доцент Лобода Н.О. провела зі своїми студентами ознайомчу лекцію щодо правил поведінки під час “повітряної тривоги”, а також спільно обговорили наповнення “Екстреної валізи”, яка має містити базовий набір речей, необхідного кожній цивільній людині, щоб вижити в будь-якій екстремальній ситуації.