Поглиблення міжнародної співпраці кафедри фінансового менеджменту

17.11.2023 | 09:47

6-10 листопада на запрошення кафедри макроекономіки відбувся навчальний візит доцентки кафедри фінансового менеджменту Ольги Сич до Хемніцького технологічного університету (Німеччина).  Під час зустрічей з завідувачем кафедри проф. Себастьяном Гехертом було проведено підсумки співпраці між кафедрами за 2022/2023 навчальний рік – це стажування науково-педагогічних працівників, студентські візити-стажування для магістрів ОПП «Фінанси, митна та податкова справа», супровід їх наукових досліджень та магістерських робіт, гостьові лекції німецьких колег та рекомендації щодо вдосконалення освітніх курсів на кафедрі фінансового менеджменту. Усі ц активності стали можливими завдяки проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів 2.0» у програмі «Цифрова Україна» (2023) Німецької служби академічних обмінів за підтримки Федерального міністерства освіти і науки Німеччини.

Також була напрацьовано напрямки подальшої  співпраці в межах «Навчального моста Хемніц-Львів» та інших освітньо-наукових ініціатив Європейського Союзу. Зокрема, погоджено факультативний курс лекцій від німецьких викладачів для магістрів кафедри фінансового менеджменту, спільні методичні розробки, подальше консультування наукових досліджень студентської молоді та обмін досвідом викладання із застосуванням цифрових інструментів. В планах співпраці – спільні наукові дослідження, подача грантових заявок та проведення спільних наукових конференцій та семінарів. Кафедра фінансового менеджменту вдячна проф. Себастьяну Гехерту та колективу кафедри макроекономіки за активну участь у співпраці, ініціативність та підтримку наукової спільноти українських ЗВО.