ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

15.04.2024 | 14:14

З 4 березня по 4 квітня 2024 року д.е.н., проф., завідувачка кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ганна Комарницька, к.е.н., доцент Олена Герасименко та к.е.н.,  доцент Ольга Маліновська, д.е.н., професор Катерина Васьківська, к.н.держ.упр., доцент Олена Решота взяли участь у інтенсивному курсі підвищення кваліфікації “Прогресивне викладання: інтенсив від Острівців”.

Цей курс був спрямований на ознайомлення викладачів з сучасними методиками та інструментами для формування ефективного освітнього середовища. Протягом чотирьох тижнів учасники курсу вивчали такі теми, як:

• Досвід участі у міжнародних проектах для модернізації змісту освіти;
  • Квест сучасності: як не загубитися в хаотичному світі;
  • Проблемно (проєктно)-орієнтований підхід для покоління постміленіалів;
  • Бавимося чи заохочуємо: секретні фішки цікавого онлайн навчання;
  • Підтримка ментального здоров’я: огляд онлайн-ресурсів;
  • Громадянська освіта і патріотичне виховання у навчальному процесі;
  • Законодавче забезпечення академічної доброчесності: реалії та перспективи;
  • Зберігайте спокій – слухайте музику;
  • Як підвищити продуктивність та фаховість в умовах стресу;
  • Поради для легкого викладання;
  • Як створити цікаві інтерактивні презентації в Power Point;
  • Тайм-менеджмент: секрети продуктивності;
  • Типологія проблемних людей: як з ними взаємодіяти.
  • Лідерство та управління змінами;
  • Англійська мова, як необхідність, а не обов’язок.

Навчання на курсі проходило у формі інтерактивних лекцій, практичних занять, групових дискусій.  Завершенням курсу стало тестування. За результатами тестування було видано сертифікати про проходження курсу підвищення кваліфікації (1 кредит ЄКТС, обсягом 30 годин). Вдячні за можливість взяти участь у цьому курсі. Він дає нам багато цінних знань та навичок, які ми зможемо використовувати у своїй викладацькій діяльності. Це допоможе  зробити наші заняття більш цікавими, ефективними та корисними для студентів.

Ця подія є свідченням постійного прагнення кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом до вдосконалення навчального процесу та підвищення якості освіти, яку вона пропонує своїм здобувачам вищої освіти.