Підвищення кваліфікації викладачами кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики з бізнес-аналізу

21.12.2022 | 18:54

Протягом вересня-листопада 2022 року доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики ФУФБ ЛНУ ім. І. Франка Анна Старух проходила навчання від ІТЕА та партнерів.

Навчання відбувалося за ініціативи «Future in IT», що була започаткована за підтримки проєкту (GIZ) GmbH у партнерстві з компанією IT Education Academy.

Анна Старух проходила навчання та мала можливість опанувати нові знання та навички у сфері бізнес-аналітики. Зокрема:

•  Вступ до БА та життєвий цикл розробки ПЗ
  •  Робота з зацікавленими особами
  •  Стратегічний аналіз
  •  Класифікація та виявлення вимог
  •  Моделювання процесів та нотація BPMN
  •  Документування та розробка специфікації
  •  Моделювання даних
  •  Нефункціональні вимоги
  •  Пріоретизація та життєвий цикл вимог
  •  Управління змінами до вимог
  •  Інструменти управління вимогами
  •  Планування та моніторинг БА

Під час занять, учасники навчання використовували отримані теоретичні знання на практиці та пробували себе у ролі бізнес-аналітиків та безпосередньо аналізували і моделювали бізнес процеси кожен для свого проекту.

Такі знання пригодяться для удосконалення навчальних програм дисциплін пов’язаних з бізнес-аналізом для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» на різних курсах навчання. А отриманий досвід дозволить викладачу іти в ногу з часом та ділитися ним з студентами на практичних заняттях.

Учасники, що успішно виконали усі вимоги навчання, отримали сертифікати про завершення курсу!