Перманентний професійний розвиток викладачів та студентів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики

19.11.2021 | 14:59

17 листопада 2021 р. у вебінарі “How to Create an Optimized API Development Process” прийняли участь:

• Богдан Депутат, доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики ЛНУ ім. І. Франка, Integration engineer at UKEESS Software House.
  • Надія Андріїв, студентка 4 курсу освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі», QA engineer at ELEKS.

Успішні цифрові стратегії покладаються на надання якісних і послідовних API. Для цього потрібен інтегрований та оптимізований робочий процес розробки API, який гарантує якість та покращує ефективність.

За допомогою SmartBear клієнти можуть запустити масштабовану програму API з центральною платформою для стандартів OpenAPI, дизайну API та співпраці, у поєднанні з єдиним інтерфейсом користувача для тестування функціональності, продуктивності та безпеки.

Зокрема під час цієї інформаційної сесії було розглянуто деякі найкращі методи розробки API. У результаті учасники дізналися, як:

• застосовувати стандарти API у своїй організації;
  • скоротити час і зусилля на розробку API;
  • покращити загальну якість API.