Передові освітні практики на освітній програмі «Облік, аналіз і фінансові розслідування»

06.02.2022 | 09:30
Виконання індивідуальної роботи здобувачів освіти, у поєднанні із лекціями, практичними заняттями та самостійною роботою є основою реалізації освітніх компонент на освітній програмі «Облік, аналіз і фінансові розслідування». В рамках вивчення дисципліни «Юридичне документування» викладачем кафедри обліку, аналізу і контролю Л.П. Петришин було запропоновано здобувачам вищої освіти першого бакалаврського рівня в якості виконання ними індивідуальної роботи пройти тест на національній онлайн-платформі для розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». На цій платформі доступні кілька десятків освітніх серіалів. Усі вони безкоштовні. Після перегляду навчального серіалу щодо електронного підпису, студенти склали невелике тестування і отримали сертифікати.
В рамках ступеневої освіти університет повинен готувати універсального фахівця з обліку і оподаткування, що ґрунтується на досягненні здобувачами вищої освіти програмних результатів навчання через впровадження у навчальний процес подібних передових освітніх практик.