Неформальна освіта в навчальному процесі студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

31.12.2023 | 09:18

Професійна підготовка у Львівському національному університеті імені Івана Франка за ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу спрямована на інноваційні методи формування кваліфікованих фахівців-економістів із високою обізнаністю щодо цифровізації економіки та перебігу соціально-економічних процесів в ІТ-галузі шляхом впровадження неформальної освіти, яка є одним з ефективних способів удосконалення знань, опанування додаткових компетентностей та набуття нових професійних навичок.

Так, у період з 21 листопада по 15 грудня 2023 р. студенти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» разом із завідувачем кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, професором Іриною ШЕВЧУК пройшли курс «Бізнес очима власника: From Start-up to IPO». Це освітня ініціатива від компанії «Делойт», професіонали якої розповідають про те, як створити компанію та зробити її успішною.

Учасники курсу мали можливість отримати унікальні знання щодо різних сфер управління бізнесом: фінанси, аудит, податки і право, кібербезпека, операційне управління, ризик-менеджмент, прослухавши наступні лекції:

• Стартапи в Україні – переосмислення підходів ведення бізнесу під час війни.
  • Чи брешуть цифри, або як читати фінансову звітність?
  • Побудова ефективних команд.
  • Формування бренду, якому довіряють.
  • Кібербезпека бізнесу.
  • Управління податковими потоками.
  • Оцінка бізнесу від стартапу до ІРО.
  • IPO як верхівка капіталізації бізнесу.

Крім того, ще лайфхаки та інсайти від експертів після кожної лекції, сертифікати та подарунки для найкращих учасників курсу, багато цікавих розмов та атмосферу AsOne.

Отримані, у рамках прослуховування лекцій курсу, знання і навички доповнюють  знання і навички, засвоєння і набуття яких студентами передбачено ОП «Інформаційні технології в бізнесі».