Навчання на «Курсах вдосконалення викладацької майстерності» при Львівському університеті

09.07.2022 | 19:50

Впродовж січня-червня 2022 року викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Ірина Шевчук, Оксана Васьків, Анна Задорожна та Анна Старух були учасниками онлайн-навчання на «Курсі вдосконалення викладацької майстерності», успішно його завершили, отримавши відповідні сертифікати. Загалом Курс тривав з 27 січня до 4 червня, містив 6 кредитів (180 академічних годин роботи) та складався з наступних 5 модулів:

• «Система вищої освіти України. Академічна доброчесність»– 1 кредит (30 год) З них: 22 год. (теорія – лекції) та 8 год. (практичне завдання – самостійна робота;
  • «Soft Skills компетенції викладача вищої освіти»– 1 кредит (30 год) З них: 16 год. (теорія – лекції) та 14 год. (самостійна робота);
  • «Інформаційні технології в освітньому процесі»– 1,5 кредита (45 год) З них: 20 год. (теорія – лекції) та 25 год. (практичне завдання – самостійна робота);
  • «Можливості викладача при використанні платформи Moodle» – 1 кредит (30 год). З них: 20 год. (теорія – лекції) та 10 год. (практичне завдання – самостійна робота);
  • «Педагогічна інноватика. Професійний (науковий) бренд викладача»– 1,5 кредита (45 год) З них: 26 год. (теорія – лекції) та 19 год. (практичне завдання – самостійна робота).

В перебігу онлайн-навчання відбувалося активне поєднання академічної освіти із цифровими технологіями, опанування навичок роботи в системі електронного навчання Moodle із подальшим формуванням власного електронного курсу на визначеній платформі.

Дистанційне стажування за програмою професійного розвитку «Вдосконалення викладацької майстерності» дає можливість педагогам застосовувати свої знання на практиці та впроваджувати інновації, які були опановані в процесі навчання.