НАУКОВИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

30.10.2023 | 12:36

27 жовтня 2023 року на кафедрі публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка за ініціативи завідувачки кафедри д.е.н. Ганни Комарницької відбувся науковий семінар на тему: “Формування іміджу закладу вищої освіти як система стратегічних дій”.

У своїй науковій доповіді Ганна Комарницька зазначила, що формування іміджу закладу вищої освіти є складним і багатогранним процесом, який вимагає системного підходу. До основних компонентів іміджу закладу вищої освіти вона віднесла: якість освітнього процесу, наукові досягнення, міжнародну співпрацю, матеріально-технічну базу та соціальну відповідальність.

На семінарі також обговорювалися теоретичні та практичні аспекти формування іміджу закладу вищої освіти, а також розглядалися приклади досвіду вітчизняних та зарубіжних університетів у цьому напрямку.

Науковий  захід об’єднав усіх науково-педагогічних працівників кафедри, щоб обговорити важливi аспекти формування iмiджу вищої освiти в умовах сучасного освiтнього простору. Учасники наукового семiнару подiлилися своїми думками та досвiдом у цiй сферi, а також взяли участь в обговореннi стратегiчних дiй, якi можуть покращити iмiдж освiтньої програми Публiчне адмiнiстрування та управлiння бiзнесом та кафедри загалом.

Ця активна дискусiя була надзвичайно корисною для всiх присутнiх. Такi заходи надають можливiсть об’єднати зусилля всiх науковцiв та створити середовище для подальших дослiджень та розвитку.