НАУКОВИЙ СЕМІНАР АСПІРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 281 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

26.05.2023 | 11:47
15 травня 2023 року на кафедрі публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов щорічний  науковий семінар аспірантів кафедри, на якому вони мають змогу представити результати  своїх наукових досліджень. Ця форма роботи з аспірантами є ефективною, оскільки звітування на науковому семінарі дозволяє отримати рекомендації та зауваження щодо дисертаційних досліджень, визначити перспективні напрями діяльності та обмінятися думками з колегами-науковцями.

Розпочав науковий захід декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин. Він окреслив значимість науки для відновлення та розвитку України, адже  наука є важливою складовою процесу відновлення та розвитку країни після воєнного стану. Наукові дослідження можуть сприяти пошуку інноваційних рішень для вирішення економічних, соціальних та інших проблем, що виникають у цей період. Молоді люди мають можливість внести свій внесок у відродження країни через розробку нових інноваційних рішень, дослідження соціальних проблем та інших напрямків.
Цього року дискутували на теми:
  • «Децентралізація влади як приклад інновацій в публічному управлінні в умовах воєнного стану».
Дискутантка: аспірантка  IV року навчання Наталія ПАТЕРУХА.
Науковий керівник: д.е.н., доцент Ганна КОМАРНИЦЬКА.
  • «Формування інвестиційно-інноваційної політики регіонального розвитку»
Дискутантка: аспірантка  I року навчання Марія Устименко.
Науковий керівник: д.е.н., доцент Ганна КОМАРНИЦЬКА.

  • «Методи публічного адміністрування у забезпеченні комплексної системи розумного міста в агломераційних центрах».
Дискутант: аспірант I року навчання Дмитро ПФІСТЕР.
Науковий керівник: д.е.н., професор Борис КАРПІНСЬКИЙ.

  • «Адміністративно-територіальна реформа в контексті децентралізації влади в Україні».
Дискутант: аспірант I року навчання Віталій ЛЮЛЯВА.
Науковий керівник: к.держ.упр., доцент Олена РЕШОТА.
  • «Теоретичні та прикладні  засади суспільно-владної взаємодії громадськості з органами місцевого самоврядування».
Дискутант: аспірант III року навчання Роман САЄВИЧ.
Науковий керівник: д.е.н., доцент Ганна КОМАРНИЦЬКА.
Окрім цього аспіранти презентували результати своєї діяльності за 2022-2023 навчальний рік, висвітлили наукові публікації, участь у конференціях та університетських заходах, результати інформальної освіти, перспективи подальшої роботи. Професорсько-викладацький склад кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом особливо відзначили актуальність та інноваційність тем дисертаційних досліджень та те, наскільки важливою є підготовка майбутніх докторів філософії зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Результат семінару такий:
  • апробація результатів дослідження;
  • мотивація рухатися тільки вперед попри будь-які труднощі!
  • головне: кожна тема аспірантів має свою наукову родзинку, свою суперіноваційну ідею і чекає на впевнене результативне втілення!
Захід відбувався в рамках відзначення Фестивалю Науки – 2023. Професорсько-викладацький склад кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом приймав активну участь в обговоренні, давали слушні зауваження, пропонували наукові ідеї та пропозиції. На закінченні наукового семінару аспіранти отримали не лише обмін інформації з наукової точки зору, а й з практичної.