Науковий семінар на тему: “Проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах посилення міжнародної нестабільності”

18.10.2016 | 14:14

45

11 жовтня 2016 року в рамках святкування Дня Львівського національного університету ім. Івана Франка кафедрою економічної теорії було організовано і проведено  науковий семінар на тему: “Проблеми соціально-економічного розвитку України в умовах посилення міжнародної нестабільності”. Учасниками семінару були викладачі кафедри економічної теорії, студенти І-ІІІ курсів  факультету управління фінансами та бізнесу. Обговорювались проблеми  розвитку регіонів України,  місця України у світовому рейтингу за основними показниками,  тенденції безробіття в Україні та країнах ЄС,  проблема дефіцитності бюджету України,  військові дії в Україні та їх вплив на рівень соціально-економічного розвитку,  податкова реформа та її вплив на соціально-економічний розвиток України.