14.05.2024 | 14:58

У період з 22 по 26 квітня 2024 року доцент кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, кандидат наук з державного управління Олена Решота взяла участь у циклі семінарів-тренінгів «Безпечне та здорове робоче середовище в умовах воєнного стану» в межах Тижня охорони праці у Львівському національному університеті імені Івана Франка, організованих Профспілкою Львівського університету.

Цикл семінарів-тренінгів охопив наступну тематику:

• «Необхідність і небезпека використання дезінфектантів та антибіотичних препаратів»;
  • «ІПСО як зброя масового ураження»
  • «Сучасні проблеми чистоти повітря у приміщеннях»
  • «Дії працівників і здобувачів освіти у випадках оголошення повітряної тривоги та при замінуванні»;
  • «Домедична допомога особам при невідкладних станах»;
  • «Cиндром професійного вигорання: правовий вимір реагування».

Успішне проходження програми передбачало отримання сертифікату в обсязі 1 кредиту ЄКТС (30 годин).