«Не зупиняйся!»: участь студентів у напівмарафоні на підтримку людей, які наближають перемогу України

13.05.2024 | 11:15

11-12 травня 2024 р. у Львові проходив Напівмарафон Нової пошти «Не зупиняйся!», який присвятили воїнам ЗСУ, рятувальникам, медикам, волонтерам і кожному, хто наближає перемогу України.

Під час марафону вдалося зібрати 2 000 000 грн на потреби національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) для реабілітації поранених українців.

В участі було задіяно величезна кількість волонтерів, організаторів та близько 3000 учасників, серед яких діти, бігуни зі всієї країни, військовослужбовці ЗСУ і ветерани.

Як волонтер до заходу долучилася Анна КОЗИК, студентка групи УФЕ-31с ОПП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка».

Крок за кроком наближаємо перемогу України!