Науковий семінар на тему «Підвищення фіскальної ефективності непрямого оподаткування в Україні»

17.03.2017 | 16:45

16 березня 2017 р. на кафедрі державних та місцевих фінансів відбувся науковий семінар на тему: «Підвищення фіскальної ефективності непрямого оподаткування в Україні».

Під час його проведення репрезентовано узагальнені результати діяльності учасників наукового гуртка «Податковий простір» за цим напрямом досліджень (доповідач – студ. гр. УФФМ- 63с Базюк І.Д.). Обговорювалися проблеми посилення дієвості бюджетно-податкової політики у сфері непрямих податків, а також потреба використання відповідних процедур державного регулювання обсягу виробництва вітчизняних товарів та послуг.

До дискусії долучилися студенти гр. УФФ-32, які під час вивчення нормативних дисциплін починають знайомитися із методами наповнення бюджету, у т.ч. шляхом непрямого оподаткування. Сподіваємося, що подальші презентації результатів наукових пошуків наших гуртківців зацікавлять широке коло студентської аудиторії.