Наукові досягнення здобувачів вищої освіти за ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

04.06.2024 | 11:06

Науково-дослідна робота студентів є продовженням та поглибленням навчального процесу і найважливішим засобом підвищення якості підготовки спеціалістів в галузі економіки, які володіють економіко-математичним інструментарієм моделювання й аналізу бізнес-процесів, мають високу обізнаність щодо цифровізації економіки й перебігу соціально-економічних процесів в ІТ-галузі. Залучення студентів до науково-дослідної роботи дозволяє розкрити їх творчий потенціал та формувати навички, необхідні для генерування пропозицій щодо реального вирішення проблем бізнесу.

Студентські наукові дослідження проводяться в рамках наукової теми кафедри «Оптимізація управління соціально-економічними процесами із застосуванням інформаційних технологій» під керівництвом викладачів.

Результати досліджень студенти представляють на засіданнях наукового гуртка (науковому семінарі кафедри), всеукраїнських та міжнародних конференціях, публікують власні наукові доробки у вітчизняних та закордонних виданнях.

Найкращі студенти представляють кафедру на різноманітних олімпіадах та конкурсах наукових робіт.

За результатами І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи та технології» у 2023/2024 н.р. стали студенти бакалаври 3-4-х курсів та магістри 1-го курсу. Дипломи різного ступеня отримали Анна КОЗИК (УФЕ-31с), Вікторія КОЗЕРЕМА (УФЕ-41с), Богдан БАЛУХ (УФЕМ-11 с). Подяками за підготовку переможців були відзначені професор Ірина ШЕВЧУК, доценти Богдан ДЕПУТАТ та Анна ЗАДОРОЖНА.

Грамотами переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка», олімпіади «Економічна кібернетика» нагороджено Софію ТИМЧИШИН (І місце), Ірину МИХАЛЬЧИШИН (ІІ місце) та Назарія ГНАТІВА (ІІІ місце).

Студенти кафедри неодноразово отримували Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні (спеціальність «Економіка») – Вікторія КОЗЕРЕМА (2023 р.).