МОЛОДІЖНА ШКОЛА ЛІДЕРСТВА “SELF- BRANDING ТА ЛІДЕРСТВО”

16.03.2021 | 12:30

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка  оголошує про старт весняної сесії молодіжної Школи “Self- Branding та лідерство”.  Школа створена для учнів 10-11 класів, студентів коледжів та ліцеїв і передбачає 5 занять (один раз на тиждень, по суботах).

МЕТА ШКОЛИ: РОЗРОБКА ОСОБИСТОГО БРЕНДУ ЧЕРЕЗ ЛІДЕРСТВО!!!

Модуль 1 . Self-branding:  «Знайти себе неможливо – себе можна тільки створити».

Модуль 2. Тайм-менеджмент: «Час − це ресурс, який не поновлюється і назад не повертається !».

Модуль 3. Креативність як складова успіху: «Все, що можна уявити – реально».

Модуль 4 . Тренди у бізнес-ідеях та стартапи: «Бізнес потребує цікавих ідей».

Модуль 5. Мистецтво публічного виступу:  «Публіка – твій друг і вчитель».

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ШКОЛИ Є:

• організація та проведення заходів щодо формування у молоді лідерських якостей та становлення в неї активної життєвої позиції лідера;
  • вивчення сутності та ролі бренду, створення та управління брендом;
  • ознайомлення з практичними навичками втілення підприємницької ідеї в життя;
  • формування навичок креативності та креативного мислення;
  • формування навичок публічних виступів;
  • вивчення самоменеджменту, як мистецтво керувати собою, своїм часом, своїм життям;
  • впровадження в практику роботи молодіжної Школи лідерства “Self- branding та лідерство” передового вітчизняного й зарубіжного досвіду формування лідерських компетенцій молоді.

З Програмою весняної сесії Школи можна ознайомитися за посиланням:

Задля участі в Школі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням: https://forms.gle/UPeqKfGqBD65UU448

Заняття весняної сесії Школи проводитимуться онлайн на онлайн-платформі Zoom. По закінченні школи відбудеться  вручення сертифікатів.

Контакти: (+380673693289, +380676745460). Тренінги проводяться щосуботи (03.04.2021 р., 10.04.2021 р., 17.04.2021 р., 24.04.2021 р., 08.05.2021 р.)   в 11.00.