Лекція професора університету Фенікса (коледж докторських досліджень) у США для магістрів освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» та викладачів кафедри фінансового менеджменту

22.11.2023 | 00:15

21 листопада 2023 року для магістрів освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» та викладачів кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка була прочитана лекція професором університету Фенікса (коледж докторських досліджень) у США Юрієм Оверко на тему «Obtaining a Terminal Degree in USA: Professional Doctorate vs. Academic Doctorate».

На лекції були присутні магістри першого і другого року навчання, а також бакалаври і викладачі кафедри. Лектор ознайомив студентів із методами наукових досліджень під час написання наукових робіт, структурою випускових робіт докторантури і особливостями присвоєння наукових ступенів в університетах Сполучених Штатів Америки.

Особливий акцент був зроблений на необхідності дотримання принципів академічної доброчесності. Також було підкреслено, що кожен студент докторату може дотримуватися своєї освітньої траєкторії. Після лекції відбулося обговорення актуальних питань щодо можливостей українських студентів займатися науковою роботою у США, також   професор відповів на запитання студентів та викладачів.

Дякуємо професору Юрію Оверко за цікаву лекцію і всім присутнім за увагу!