КРУГЛИЙ СТІЛ: «ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ ЯК НЕВІД’ЄМНІ СКЛАДОВІ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВИ ТА СУСПІЛЬСТВА» КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

13.10.2021 | 11:54

12 жовтня 2021 року до Днів Університету кафедрою публічного адміністрування та управління бізнесом, науковим гуртком «Державотворець» було проведено студентський Круглий стіл на тему «Партнерство та співпраця як невід’ємні складові діяльності держави та суспільства».

У роботі Круглого столу взяли участь студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» 1-5 курсів, професорсько-викладацький склад кафедри та фахівець-практик, стейкхолдер, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Коваль Я. Б., який висвітлив питання щодо особливостей роботи на державній службі, перспектив кар’єрного зростання та оплати праці державних службовців, можливостей поглиблення співпраці та залучення до нових проектів студентів освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом».

Метою круглого столу було визначення основних аспектів партнерства та співпраці держави та суспільства, окреслення головних інструментів та механізмів такої взаємодії, визначення проблем та методів їх усунення.

До обговорення проблем співпраці держави та суспільства у різних сферах  активно долучились члени професорсько-викладацького складу кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом та студентська молодь-учасники наукового гуртка «Державотворець». Жваву дискусію викликав розгляд доповідей, що торкались питань зарубіжного досвіду взаємовідносин держави та суспільства і можливостей його імплементації в Україні, інвестиційної політики держави та її впливу на економічний розвиток регіонів України, партнерства та співпраці в системі англо-американської моделі корпоративного управління,  акціонерних товариств як об’єктів партнерства та співпраці в корпоративному управлінні, електронного врядування як форми організації публічного управління задля поглиблення взаємодії держави та суспільства, питань протидії корупції та співпраці інститутів громадянського суспільства з органами публічної влади у сфері молодіжної політики, тощо.

Висловлюємо подяку усім учасникам Круглого столу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!