Круглий стіл Науково-практичного гуртка митної справи

14.10.2022 | 09:12

13 жовтня 2022 р. відбувся студентський круглий стіл на тему «Реалізація державної митної політики в умовах воєнного стану та її вплив на фінансову безпеку України», організований Науково-практичним гуртком митної справи (кафедра фінансового менеджменту, керівник – доц. Голинський Ю. О.)

Студентами було підготовано низку цікавих науково-практичних доповідей. Зокрема, щодо особливостей функціонування митної системи України в умовах воєнного стану, врегулювання митних правопорушення на кордонах України під час війни, а також про митні пільги останніх місяців.

Учасники мали змогу обговорити вплив повномасштабної війни на митну безпеку держави, сучасні тенденції і перспективи розвитку митної справи в Україні, а також торкнулись питання валютного регулювання в України за умов воєнного стану.

За результатами заходу буде видано електронний збірник тез доповідей та матеріалів круглого столу.