Круглий стіл на тему «Митна політика та актуальні проблеми економічної безпеки України»

08.12.2021 | 21:09
08 грудня 2021 р. відбувся студентський круглий стіл на тему «Митна політика та актуальні проблеми економічної безпеки України», організований Науково-практичним гуртком митної справи (кафедра фінансового менеджменту, керівник – доц. Голинський Ю. О.).
Студентами було підготовано низку цікавих науково-практичних доповідей. Зокрема, щодо пріоритетних векторів вдосконалення управління та здійснення митної справи в Україні, проблемних аспектів у функціонуванні митного простору України та ефективних способів їх вирішення, впровадження зарубіжного досвіду в українську практику митного контролю та ін.
Учасники мали змогу обговорити вплив реформування митних органів на зовнішню торгівлю України, перспективи застосування в Україні зарубіжного досвіду митно-тарифного регулювання, особливості митної системи Японії, а також інші сучасні тенденції і перспективи розвитку митної справи в Україні.
За результатами заходу буде видано електронний збірник тез доповідей та матеріалів круглого столу.