Круглий стіл «Бізнес-аналітик в ІТ сфері, можливості працевлаштування та перспективи розвитку»

23.05.2024 | 13:51

22 травня 2024 р. у рамках Всеукраїнського фестивалю науки у Львівському національному університеті імені Івана Франка на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему: «Бізнес-аналітик в ІТ сфері, можливості працевлаштування та перспективи розвитку». До обговорення була запрошена пані Лілія Спорняк, бізнес-аналітик компанії SoftServe Bussiness System, яка безпосередньо презентувала досвід роботи бізнес-аналітика в одній з провідних ІТ компаній України. Студенти груп УФЕ-21, УФЕ -31 та УФЕ-41 також виступили з доповідями на тему актуальності та популярності професії бізнес-аналітика в ІТ сфері на сьогоднішній день.

У ході заходу відбулася жвава дискусія, в якій брали участь викладачі кафедри та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» ОП «Інформаційні технології в бізнесі». Предметом обговорення стали питання щодо основних hard та soft skills бізнес-аналітика, концепцій та технік бізнес-аналізу, що використовуються в ІТ сфері, зокрема моделювання процесів ((Process Modelling), воркшопів (Workshop), кейсів використання та сценаріїв (Use cases and scenarios), історій користувача (User stories), командних ігор (Collaborative Games) та низки інших важливих аспектів професії бізнес-аналітика.