Гостьова зустріч стейкхолдерів освітньо-професійної програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом” до Днів Університету

11.10.2023 | 12:11

“10 жовтня 2023 року відбулася гостьова зустріч стейкхолдерів освітньо-професійної програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом” спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування  в рамках Днів Університету та продовження циклу гостьових лекцій для здобувачів даної програми. Головною метою зустрічі було ознайомити студентів з представниками органів публічної влади та розширити їхні знання про організаційну структуру та діяльність Львівської міської ради.

На зустрічі були присутні керівник відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради Богдан Іванусь та провідний спеціаліст відділу стажування та практики управління персоналом Львівської міської ради, а також куратор Програми стажування у Львівській міській раді “Перший кар’єрний крок” Наталія Томчук. Зустріч була насиченою, і на ній здобувачі освітньо-професійної програми ознайомилися з організаційною структурою Львівської міської ради, її структурними підрозділами та їх роботою. Було надано детальну інформацію про структуру та функції різних відділів та підрозділів, які займаються розвитком міста. Було наголошено на важливості молодіжної участі у прийнятті рішень та розвитку міста. Присутні обговорювали  механізми, за якими молоді люди можуть внести свій внесок у роботу Львівської міської ради, наприклад через громадські проєкти, програми стажування та участь у волонтерській діяльності.

Під час зустрічі обговорювалися питання та проблеми, що вирішуються на сесіях Львівської міської ради, а також робота структурних підрозділів у цьому контексті. Також було обговорено заходи, відповідальність, проєкти розвитку та громадський бюджет, функціонування служб, що забезпечують безпеку та якість життя мешканців Львівської громади.

Особлива увага приділялася можливостям і перспективам молодих людей, оскільки їх освітня програма безпосередньо пов’язана з управлінськими процесами. Наталія Томчук представила студентам Програму стажування у Львівській міській раді “Перший кар’єрний крок” і розповіла про тренінги та можливості, які молоді люди можуть використовувати для свого розвитку. Вона також надала інформацію про правила складання професійного резюме та запросила  студентів долучитися до цієї програми.

Зустріч стала важливою подією для здобувачів освітньо-професійної програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом”, де вони мали можливість побачити практичний бік вибраної професії та спілкуватися з практиками  органів місцевого самоврядування.

Також ця зустріч була підтримана науково-педагогічним складом кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, які взяли активну участь у обговоренні. Завідувачка кафедри, Ганна Комарницька, висловила подяку гостям за цікаву, продуктивну та змістовну зустріч і побажала студентам використати всі можливості для розвитку своєї майбутньої кар’єри.

Також було виражено подяку Збройним силам України за можливість розвитку та підвищення кваліфікації молодих людей, які обрали професію в сфері управління і в майбутньому будуть сприяти відбудові нашої країни.

Ця зустріч стала важливим кроком у підвищенні обізнаності студентів освітньо-професійної програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом” про роботу Львівської міської ради та можливості, які вони мають для свого професійного розвитку.