Гостьова лекція-зустріч на тему: «User Story та Use Case: незамінні техніки для роботи з вимогами»

06.12.2021 | 22:26

03 грудня 2021 р. у рамках поглиблення освітнього процесу для здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр», що навчаються на освітній програмі «Інформаційні технології в бізнесі», відбулася гостьова лекція-зустріч на тему: «User Story та Use Case: незамінні техніки для роботи з вимогами».

Лекцію провів Богдан Голод – Lead Business Analyst в компанії Epam, який поділився зі студентами та професорсько-викладацьким складом факультету управління фінансами та бізнесу професійним досвідом здобутим упродовж 5 років у бізнес-аналізі, під час розробки HRMS-систем, роботи в ентерпрайз організаціях, оптимізації бізнес-процесів.

На даній лекції студенти ознайомилися із:

• поняттям User stories та особливостями їх використання;
  • можливостями застосування User stories у розрізі проектної специфіки;
  • принципами INVEST;
  • поняттям Use cases, їх класифікацією та структурними елементами;
  • синтаксисом Gherkin;
  • прикладним використанням User stories та Use cases на проектах в Agile методології

Модератор заходу: Богдан Депутат, доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана франка, Integration engineer at UKEESS Software House.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть доброю традицією та дозволять поглибити знання студентів у сфері автоматизації бізнес-процесів, web-дизайну та web-програмування, об’єктно-орієнтованого програмування, тестування програмного забезпечення.