Гостьова лекція представника компанії BIOS для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» в рамках вивчення дисципліни «Системи прийняття рішень»

10.11.2021 | 16:51

9 листопада 2021 р. у рамках вивчення дисципліни «Системи прийняття рішень» на запрошення професора Ірини Шевчук представник компанії BIOS Олександр Осенін провів гостьову лекцію-практикум для студентів освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» на тему «Бізнес-аналітика з Power BI».

📌 Серед питань, що розглядалися були:

•  Архітектура Power BI та порівняння її з іншими системами для бізнес-аналітики.
  •  Практичні кейси з візуалізації даних та створення звітів, зокрема для ефективної організації роботи ТРЦ, Інтернет-магазинів, HR-менеджерів.
  •  Переваги використання Power BI для бізнесу та бізнес-ризики, які він дозволяє знизити.
  •  Roadmap отримання необхідних навичок бізнес-аналітики в Power BI.

Колектив кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики щиро вдячний компанії BIOS за співпрацю у такому форматі. Це був цікавий та корисний досвід, який залишив приємні враження та плани щодо майбутніх зустрічей!!!