Гостьова лекція начальника управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації на тему «Публічні закупівлі» для студентів освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

14.11.2022 | 15:27

14 листопада 2022 року для студентів 2 курсу освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» була проведена гостьова лекція на тему «Публічні закупівлі». На запрошення доцента кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Петик Л.О. лекцію провела начальник управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Бордун Леся Володимирівна.

Студенти мали можливість ознайомитися з основами закупівельного процесу.

Зокрема, на лекції були розглянуті наступні питання:

• Що таке “публічні закупівлі” і чому вони важливі?
  • Чим керуватись у закупівлях?
  • Що таке Prozorro?
  • Основні гравці системи Prozorro
  • Контроль закупівель
  • Як проводять закупівлі?
  • Організація закупівельної діяльності
  • Вимоги та повноваження уповноваженої особи

Студенти отримали нові корисні знання, збагатили свій досвід стосовно самих публічних закупівель та електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Наприкінці зустрічі Бордун Л. В. проінформувала студентів про можливість опанування професії «Фахівець з публічних закупівель» (за кодом КП2419.2, передбачено Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»)

Такі зустрічі є корисними для здобувачів вищої освіти, адже практичні кейси від фахових спеціалістів поглиблюють знання студентів та допомагають їм у формуванні професійних компетентностей.

Кафедра фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює щиру подяку Бордун Лесі Володимирівні за насичену та змістовну зустріч!