Гостьова лекція «Чи можна займатися фінансами під час війни?»

13.10.2022 | 11:51

У середу 12.10.2022 р. відбулася гостьова лекція для студентів УФФ 45-с, викладачів кафедри фінансових технологій та консалтингу з фінансовим радником iplan Олександрою Грудзевич на тему «Чи можна займатися фінансами під час війни?». Зустріч була організована доцентом кафедри Грудзевич У.Я.

Ідея заходу була у формуванні в студентів вміння планувати особисті фінансові витрати та раціонально розміщувати заощаджені кошти. Студенти змогли отримати корисну інформацію щодо формування звичок у фінансах, сценаріїв заощадження, виявлення причин бідності, підходів до складання особистих фінансових звітів, аналізу привабливих напрямів вкладення коштів у банківські установи, зокрема було проаналізовано умови вкладень та визначено переваги вкладення коштів в депозити та в ОВДП. Лекція виявилася динамічною, пізнавальною, інтерактивною. Студенти отримали відповіді на актуальні запитання.