Флешмоб «Скажи насильству: «Ні!»

08.10.2022 | 18:34

За сучасних умов в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, простежуються тенденції до поширення насильницьких дій на міжособистісному рівні, у стосунках батьків і дітей, чоловіка і жінки, у сім’ї, у студентському чи трудовому колективах. Насилля не має географічних, соціальних та релігійних кордонів. У цього злочину не може бути ніяких виправдань, про нього не можна мовчати. Саме тому акція «Скажи насильству: «Ні!», що реалізовувалася кафедрою фінансового менеджменту впродовж тижня, завершилась проведенням флешмобу. Ідея флешмобу була доволі простою – кожен студент мав вирізати долоню і написати всередині «НІ», чим продемонструвати усвідомлення проблеми насилля та необхідності попередження, профілактики та запобігання жорстокому поводженню у соціумі.

До флешмобу долучилися завідувачка кафедри фінансового менеджменту Наталія Ситник та декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, які також наголосили, що насильство є чинником соціального ризику, що призводить до поглиблення соціально-психологічної та моральної роз’єднаності, взаємної недовіри й ворожості щодо інших, брутальності й жорстокості в спілкуванні з оточенням. Насильству не місце серед нас!

«ПАМ’ЯТАЙ!

• Ти маєш право відмовитися робити те, до чого тебе примушують силою або образливими, злими словами.
  • Ми подібні, але всі різні.
  • Твоя власність належить тільки тобі.
  • Ти маєш право на допомогу.
  • Кожна людина має право жити вільнo, у безпеці, відчуваючи тепло і любов!