Фестиваль науки – 2023: круглий стіл кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики «Сучасні тенденції бізнес-аналізу»

15.05.2023 | 21:44

15 травня 2023 р. у рамках проведення Фестивалю науки – 2023 у Львівському національному університеті імені Івана Франка на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу відбувся круглий стіл на тему «Сучасні тенденції бізнес-аналізу». У заході взяли участь бізнес-аналітик компанії Empeek Анна ХМІЛЬОВА, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» та викладачі кафедри.

Учасники круглого столу зосередились на обговоренні суті, основних завданнях та технологіях бізнес-аналізу, аспектах та головних вимогах до роботи бізнес-аналітика. Розглянули особливості та тенденції бізнес-аналізу, що продиктовані сучасними умовами та правилами ведення бізнесу, а також викликами пандемії та військового стану в Україні.

Анна ХМІЛЬОВА поділилась цікавими та корисними прикладами із практичного досвіду бізнес-аналізу в ІТ-сфері та інших галузях економіки.