Екскурсія до Львівської міської ради. Взаємодія законодавчої та виконавчої гілок влади

27.03.2024 | 18:54
26 березня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітніх програм Кафедри економіки та публічного управління, професорки Галина КАПЛЕНКО та Галина ВОЗНЯК  зустрілися із депутатами Львівської міської ради Олексою Возняком та Тарасом Репицьким.
Мали можливість поговорити про роботу Львівської міської ради, обов’язки депутатів, про  повноваження депутатів та повноваження органів виконавчої влади, процеси, що відбуваються у місті, як взаємодіють між собою законодавча та виконавча гілки влади, особливості діяльності Ради в умовах воєнного стану.
Не обійшлося й без обговорення штучного інтелекту та запровадження інновацій у нашій громаді😉
Студенти задали багато слушних та доволі фахових запитань.
Як відзначили наші стейкхолдери: “Такі зустрічі надихають, адже дають можливість налагоджувати комунікацію зі студентами, частина з яких, можливо, через декілька років повернеться до міської ради в ролі депутатів або ж чиновників”.