Благодійна ініціатива кафедри фінансового менеджменту «Книга під ялинку»

22.12.2023 | 16:37
З нагоди Різдвяних та Новорічних свят кафедра фінансового менеджменту реалізувала благодійну ініціативу «Книга під ялинку». Викладачі кафедри разом із студентами освітніх програм «Фінанси, митна та податкова справа» та «Фінансовий менеджмент» подарували книги дітям із навчально-реабілітаційного центру «Оберіг». 20 грудня 2023 року книжковий фонд центру поповнився літературою, розрахованою на різну вікову категорію. Серед книжок для старших діток – казки, легенди, міфи, для наймолодших – книги із пазлами та цікавими завданнями. Різні за жанрами та стилем книги, які були передані юним читачам, пов’язані однією надзвичайно важливою рисою – усі вони заряджають оптимізмом, вселяють віру у свої сили та перемогу Добра над Злом.
Окрім книг студенти підготували дітлахам цікаву розвагу – влаштували майстер клас із виготовлення яскравих та позитивних листівок до Різдва, а ще потішили їх фруктами та солодощами. У свою чергу діти декламували вірші та віншували усій Україні: «Українському народу дай Бог щастя і свободу, для народу і для краю – сили і добра бажаю!»