Конференція 27 жовтня 2016 року

Формування нової парадигми управління фінансами та бізнесом в умовах посилення євроінтеграційних процесів в Україні: електронний збірник тез доповідей. Частина 1

Формування нової парадигми управління фінансами та бізнесом в умовах посилення євроінтеграційних процесів в Україні: електронний збірник тез доповідей. Частина 2

Шановні колеги!

Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує Вас взяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Формування нової парадигми управління фінансами та бізнесом в умовах посилення євроінтеграційних процесів в Україні», яка відбудеться 27 жовтня 2016 року в місті Львів.

До участі в конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, а також студенти.

Форма участі: дистанційна, безоплатна.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Планується робота за такими секціями:

1. Бюджетно-податкова політика в активізації розвитку підприємництва
  2. Менеджмент в умовах структурних трансформацій економіки
  3. Обліково-аналітичні системи в управлінні фінансами і бізнесом
  4. Управління фінансами в бізнесі в умовах глобалізації
  5. Математичні методи та інформаційні технології в практиці сучасного управління фінансами та бізнесом
  6. Соціально-економічні проблеми розвитку України в умовах євроінтеграції

Тези та відомості про автора подаються до 20 жовтня 2016 року (включно) в електронному вигляді на електронну адресу conference_27.2016@ukr.net

Кожному учаснику буде відправлений сертифікат про участь на поштову адресу, вказану в заявці, а на сайті факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка буде розміщено електронний збірник тез доповідей конференції .

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в інформаційному листі  (укр.)(eng.).

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та бажаємо успіхів!

З повагою,

Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка